O Firmie

Firma Handlowo-Usługowa „Iwona” jest obecna na rynku od 16 sierpnia 2001 roku. W chwili obecnej dysponujemy trzema placówkami gastronomicznymi w Stoczni Północnej S.A., Stoczni Gdańskiej S.A., BPTO Stoczni Cesarskiej sp. z o.o. Dysponujemy w pełni profesjonalną kuchnią o powierzchni 320 metrów kwadratowych co umożliwia wykonanie każdej usługi cateringowej w pełnym wymiarze.

Od początku działalności naszej firmy nawiązaliśmy współpracę w zakresie obsługi żywieniowej z wieloma kontrahentami, zaliczyć do nich możemy:
1. Remontowa Shipbuilding S.A.,
2. Stocznię Gdańsk S.A.
3. Gdańską Stocznię Remontową S.A.
4. Invest-Rem sp. z o.o.
5. Hut-Rem sp. z o.o.
6. Pomorska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
7. Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A.
8. PGNiG S.A.
9. Kuźnia Gdańska sp. z o.o.
10. Muehlhan sp. z o.o.
11. Supon S.A.
12. Ramirent S.A.
13. Impel sp. z o.o.
14. Fast sp. z o.o.
15. Euro-Rusztowania
16. Gaz-Rem sp. z o.o.
17. Klimor sp. z o.o.
18. Gafako sp. z o.o.
19. Skok Wybrzeże
20. BPTO Stocznia Cesarska sp. z o.o.
21. Aluship sp. z o.o.
22. GKS Wybrzeże

Firma Handlowo-Usługowa Iwona catering gastronomiczne usługi gastronomia  Gdańsk usługi cateringowe, bary, bar, usługi żywieniowe, żywienie, imprezy plenerowe, organizacja imprez, kuchnia polowa,  kanapki dostawa jedzenia, posiłki, obsługa imprez,  dania gorące, przekąski, dania na zimno, imprezy plenerowe, półmiski, dostawa jedzenia, dania garmażeryjne, garmażeria

23. Lechia Gdańsk
 Ponadto prowadzimy obsługę imprez okolicznościowych prywatnych, przyjęć komunijnych, chrztów, wesel oraz innych uroczystości rodzinnych, z dojazdem do klienta.

Realizujemy też usługi cateringowe dla firm np. zakładowe spotkania wigilijne, wielkanocne, jubileusze, konferencje, bankiety, imprezy plenerowe nawet do kilku tysięcy osób. Posiadamy własne namioty i grille oraz kuchnię polową z której można serwować wojskową grochówkę, bigos itp.

W latach 2005-2009 braliśmy udział w obsłudze koncertów pod hasłem „Przestrzeń Wolności”
- 2005 Jean Michel Jarre
- 2006 David Glimour
- 2007 Rod Stewart
- 2009 Scorpions, Kylie Minogue

Od kilku lat również współpracujemy z Klubem GKS Wybrzeże i przygotowujemy obsługę cateringową dla VIP-ów. Mamy również doświadczenie w obsłudze cateringowej dla VIP-ów w trakcie także innych imprez sportowych jak chociażby Derby Trójmiasta. Prowadzimy również obsługę gastronomiczną statków morskich (shipchandler).

Jesteśmy rzetelni, twardo trzymamy się obranych zasad ale jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia. Staramy się spełnić każde życzenie klienta ale też sami proponujemy wypróbowane rozwiązania tak aby klient był z nas zawsze w pełni zadowolony.